מסע לאומן

נסיעות לאומן הפכו בעשור האחרון לעוצמתיות עם החיבור לתורתו המופלאה והמרגשת של הצדיק רבי נחמן.

קבוצת נשים בגן סופיה - מסע לאומן
מסע לאומן עם הרבנית אהובה ארד

נסיעה של רוחניות והעצמה

על כן תהיי בטוחה כי גם את לא תשכחי את המסע המרגש הזה כל חייך, עם הרצון לשוב ולחזור לציון ולהתקרב שוב לצדיק. רצון שרק גובר, לאור חווית הביקור באומן שהיא מלאה באורות ומרוממת אף את הנפש הכאובה ביותר. 

חוויה לנשמה

הנסיעה המרגשת לאומן בליווי הצמוד של הרבנית אהובה ארד יעניק למסע אווירה מחכימה, שמחה ומשפחתית. הרבנית אהובה ריגשה מאות נשים בעשרות מסעות מוצלחים והיא מלווה את הנסיעה כולה בטקס הפרשת חלה, בשיעורי תורה, בטקסי חינה מלאים בשמחה ובריקודים, בסעודת אמנים ועוד, המסע כולו מלווה בתוכן מעשיר ומרתק. 

טיסות לאומן- להיות בשמחה תמיד

מסענו יתחיל בנסיעה מארץ הקודש אל עבר נופיה הירוקים, ובחורף המושלגים, מקייב לאומן היא עיר הגעגועים, לא רק הזכות להיות חלק מביקור היסטורי ומקורות חייהם של צדיקי הדור נופלת בחלקנו, אלא תהיה לנו גם הזכות להכיר את תורתו העשירה של רבי נחמן ואת מקורות ההשראה שלו שתדבק גם בנו – חיזוק האמונה שלנו בבורא ובחיינו תוך כדי יצירת שיח ישיר ופתוח עם בורא עולם והכל על פי תורתו המרגשת, מלאת האור והשמחה של רבי נחמן. עוד נפקוד צדיקים בעלי סיפורי חיים מופלאים – את ציון קברו של תלמידו המובהק של רבי נחמן הוא רבי נתן מברסלב, וכן את ציון האור הגדול הוא רבי ישראל הבעל שם טוב בקדוש בעיירה מז'יבוז'. בעיר ברדיצ'ב נגיע לציון הצדיק רבי לוי יצחק מברדיצ'ב, המכונה סניגורם של עם ישראל. נתפלל בכל ציון לישועות שמיים בהכוונה גדולה  ובשם הצדיקים, זכותם תגן עלינו. גם את מוזמנת להיות חלק מהמסע הרוחני המיוחד הזה, עם כל מגוון חבילות לאומן שיוצאות בכל עת ובכל מזג אוויר.

הקרבה לצדיק

זהו ללא ספק ביקור של חובה לכל יהודי ועם נסיעה מאורגנת עד לפרטים הקטנים עם הרבנית אהובה אינך צריכה לדאוג לדבר. אנו מארגנים ומתכננים הכל למענך באחריות ובאהבה גדולה. תוכלי ליהנות במסע מלינה ואירוח בבתי מלון או חדרי אירוח נוחים ואף מהודרים ביותר. הארוחות כשרות ועשירות כיד המלך והפנסיון מלא. בתכנית המרתקת תוכלי להעשיר את נפשך בשיעורי תורה מפי הרבנית על החסידות, בתפילות קבוצתיות בציון הקדוש ובקברי הצדיקים וליהנות גם מזמן חופשי  מספיק. לא נשכח את אמירת התיקון הכללי ואת הציווי המרגש "מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד", והמסע שלנו ילווה בשמחה, בשירים ובריקודים ואף במסיבת ריקודים ובטקס חינה לרווקות שבינכן בשמחה גדולה ואמיתית.

בכל תכנית תוכלי להתחבר בקלות למסלול המסע המרגש והעשיר שלנו והוא מותאם במיוחד לכל קבוצות הנשים.

השאירי תגובה

מאמרים פופלרים

טיסות לאומן בקרוב

עקבי אחרינו

רוצה לקבל את המאמר לפני כולן?

** כתיבת דוא"ל שלך, מאשרת את הצטרפותך לרשימת תפוצה לקבלת מיילים

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן