טיול לאומן בחורף המושלג

מסעות לאומן קיימים לאורך השנה כולה, והם תמיד מלאים עד אפס מקום, גם בימים החורפיים המושלגים והקרים וגם בחודשי הקיץ הנעימים

קבוצת בנות נהנות באומן המושלגת

להתחבר לרבי נחמן כל השנה

בכל עת ניתן למצוא חבילות לאומן, בכל מזג אוויר, חג מועד או ראש חודש. אל הרבי אין מפסיקים להגיע גם במזג האוויר הקר ביותר. הרצון להתחבר אליו קיים בכל עת ולכל נסיעה בכל עונה יש את הייחוד ואת היופי שלה.

מסע אל עולם אחר

החורף האוקראיני הוא לחלוטין לא החורף הישראלי ויחד עם זאת הוא מיוחד וזו הזדמנות להתפעל מחורף אירופאי טיפוסי אם כשכל הדרכים וענפי העצים מכוסים בשלג לבן ומרהיב, בסתיו העלים נושרים והעצים ערומים נוף השמיים אפור ובקיץ השמש מאירה יותר והאוויר קריר ונעים. מזג האוויר משופע באוויר צח בכל עת, אוויר שפחות מוכר לנו בנוף הישראלי הלח מאד שאין בו כמעט גשמים או חורף אמיתי. המראה המושלג של אומן וסביבותיה בחורף היא חוויה מיוחדת ומרגשת בפני עצמה, וזה לא מה שימנע מאיש להגיע בכיסופים לציון הקדוש.
להפך, פשוט מצטיידים בלבוש חם ועוטף, במגף איכותי, מעיל עבה, כובע, כפפות וצעיף, תתפלאו כמה תרגישו נעים באומן גם בחורף, ההרגשה מיוחדת במינה, ותגלו עד כמה בלב יהיה חם מאד. אומן הוא מקום שעוטף אותך בחמימות פנימית גדולה כך שהקור והשלג יהוו רק תפאורה מרהיבה ומיוחדת כמו בסיפורי אגדות, נסיעה בחורף היא מסע אל עולם אחר, זוהי נסיעה מאתגרת ומהנה והיא רק תוספת מיוחדת לחוויית המסע המרגש לאומן.

קר בחוץ אבל חם בלב

ההרגשה היא כי רבי נחמן מעריך את המאמצים האלו שהנוסעים מבצעים רק למענו, מרחיקים לכת בנסיעה רחוקה ובכל מזג אוויר קשה והכל לפקוד את ציונו, וכפי שביקש להמשיך ולחיות בינינו. אין רגע אחד בו רבי נחמן נמצא לבדו ואין רגע אחד בו אנו כנוסעים מרגישים שם לבד. השלגים שיורדים באומן בחודשי החורף צפויים להיות קרים במיוחד והטמפרטורות יורדו כמה מעלות מתחת לאפס ולעיתים אף מגיעות לאחת עשרה מעלות מתחת לאפס. גם אם לא התכוננתם נפשית למזג האוויר הטיפוסי והחורפי באוקראינה בחורף, תמונת הנוף המרהיבה הזו תכבוש אתכם ותיצור עבורכם חוויה מיוחדת הרבה יותר.

הצדיק מזמין כל השנה

חשוב תמיד להיערך בלבוש מתאים וכן לקחת בחשבון כי השלגים שמצטברים עלולים ליצור פקקים בדרך. בכל שנה נוהרים אלפי אנשים לאומן גם בימי החורף הקרים והמושלגים, למשל בחג החנוכה גובר זרם המבקרים או ביום ההילולה המרגש שחל בחול המועד סוכות, וכמובן בראש השנה כאשר מזג האוויר כבר סתווי, סגרירי או גשום מאד. גם בחודש ניסן, יום הולדתו של רבי נחמן המקום הומה באנשים ובמתפללים ומזג האוויר עדיין קריר בהחלט. המקום ערוך בצורה מופתית לקבל את אלפי המבקרים בכל עת, אם זה באירוח פעיל ואיכותי בכל ימות השנה, עם מגוון של חדרי אירוח מסודרים או מלונות מפוארים במחירים מוזלים, אם זה במגוון גדול של חנויות, סופר מרקט עם שפע של מוצרים במחירים זולים, ואם זה במערך של נסיעות עם רכבים חדישים, ממוזגים ונוחים מאד לנסיעה מהירה ונוחה.     

השאירי תגובה

מאמרים פופלרים

טיסות לאומן בקרוב

עקבי אחרינו

רוצה לקבל את המאמר לפני כולן?

** כתיבת דוא"ל שלך, מאשרת את הצטרפותך לרשימת תפוצה לקבלת מיילים

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן