fbpx
דף

לקוחות ממליצות

טקסט המלצה מנוסעת שטסה לאומן
טקסט המלצה מטיול מאורגן לאומן
טקסט המלצה ממעמד הפרשת חלה
טקסט המלצה שיעור תורה לנשים
טקסט המלצה על סידור לנשים
טקסט המלצה מטיסה לאומן
טקסט המלצה מנסיעה לאומן בשלג
טקסט המלצה מערב הפרשת חלה
טקסט המלצה הפרשת חלה לכלה
טקסט המלצה רבנית להפרשת חלה
טקסט המלצה על הפרשת חלה
טקסט המלצה טיול לקברות צדיקים
טקסט המלצה פייסבוק מנסיעה לאומן
טקסט המלצה ווצאפ מטיסות לאומן
טקסט המלצה ווצאפ מטיול מאורגן לאומן
טקסט המלצה ווצאפ מנסיעה לאומן
טקסט המלצה ווצאפ ממסע לאומן
טקסט המלצה ווצאפ מטיול לאומן
טקסט המלצה ממסע לאומן
טקסט המלצה מטיול לאומן
טקסט המלצה מנסיעה לאומן

כתבי המלצה חדשה

 
 
 
 
תודה על ההמלצה שלך!
54 entries.
קלרה מלכה
אני שמחה לראות את הברכות שבנות כותבות לך.את יודעת האם זכור לך שהיית אצלי בבית והיינו ביחד באומן עם כל הבנות . אני מאחלת לך שהיה לך רק הצלחה ושתעלי אהובה לא סתם השם שלך תהיה אהובה על כל עם ישראל שהיה לך שבת שלום אוהבת אותך מאוד ואני מקווה שבורא עולם יעזור לי ושאני יבוא רק איתך אני הייתי איתך שנה שעברה ואני אומרת לכול הבנות ולכול מי שנכנס לפייסבוק שילך רק הם אהובה כי את המרצה הכי טובה שהיה לך שבת שלום הומבורך לך ולכול משפחתך (אני לא שוכחת אותך).
אינה שירה
אהובה כשמך כן את!!!
מחזקת את בנות ישראל ואותי בפרט תודה רבה להשם ששלח שליחה נאמנה כמותך.
נהניתי ממך באומן מהאור שלך את מדהימה
שנשמע רק בשורות טובות.
כרמית עומסי
הרבנית אהובה, כל הכבוד יישר כח גדול!!!!! מחזקת אותי מאוד…
רחל הלוי
מי שלא נסע עם אהובה לחוויה באומן לא יודע מה הוא מפסיד אין דברים כאלה בואו בהמונכם תודה לך אהובה אהובתי יש ישועות בקרוב… בזכות התפילות שלך ושל כל החבורות השם ישלם לכם כגמולכם.
זהבית יאסו
לרבנית אהובה היקרה שלום רב !!!
רב תודות על המסע הנפלאה והרוחני שחוויתי איתך באומן, אשרייך ואשרי חלקך שאת מזכה את בנות ישראל, מי יתן ובזכות תפילותיהן של בנות ישראל תזכי שיענו תפילותייך במרום, והקב”ה יתן לך כל שתבקשי לו יהי.
נ.ב. נשיקות לשירה המתוקה ולבנות המקסימות.
מירב בלס
הי הרבנית אהובה רציתי לומר לך שמאוד נהנתי איתך בהפרשת חלה שעשית בבת ים ובשיעור שנתת מאוד חיזקת אותי ומחכה לך לשיעור הבה בעזרת השם שתיתני לנו שוב פעם.
יהודית חכמון
רבנית יקרה ברצוני להודות לך על ערב נפלא ומיוחד במינו במרום ישראל אתמול היה פשוט מדהים שאין לתאר כמה רגש הרגשתי שהיה לי שיעור פרטי ממך כי כל מה שדובר נגע בי ממש בפרטי שלי והזדהות איני יכולה אפילו לתאר לך כמה התרגשתי.
מודה לך ומאחלת לך שיהיה לך כח ותמשיכי להעביר את מה שאת מעבירה לנשים כמה חיזוקים צריכה אישה ואת נותנת את זה בצורה הכי מדהימה תודה ושבת שלום.
יעל גנון
את אישה מדהימה !! אין לתאר במילים את מה שעשית עבורי היום, אין דרך לגמול לך על המעשה שעשית. את הדברים שאת מעבירה בהרצאה שלך על “ואהבת לרעך כמוך” את מיישמת בצורה טוטאלית. אני מעריכה אותך בכל לבי על שהחלפת את הכאב והתיסכול בשמחה בלב עם המעשה, הכוונה והרצון הטוב. את פשוט מיוחדת וראויה לכל הברכות שנאמרו היום. תודה מכל הלב, אני עדיין מתרגשת ונפעמת
בקי עמרה
רבנית יקרה הערב הייתי במרום ישראל ואני חייבת לציין שריגשת אותי ברמות ונהנתי מכול רגע לשמוע אותך ישבתי בשורה הראשונה עם כיסוי ראש לבן ובכיתי כל הערב בטוח שאת זוכרת אותי רציתי לאחל לך שהשם יגשים את כל משאלות ליבך שתזכי להמשיך לחזק ככה נשים לי בכול אופן הערת את חדרי ליבי תודה רבה רבה
נעמה ידגר
תודה רבה על ערב מדהים של הפרשת חלה עולמית איזה ערב גדול ואיזה כח ועוצמות היו פשוט אין מילים להודות לך המברכת תבורך מפי עליון השם יתן לך כח בהמשך עשייה ברכה צדקה והצלחה בכל מעשה ידך אמן כן יהיה רצון שתהיה לך שבת שלום ומבורכת אישה צדיקה ולכל משפחתך
סגירת תפריט
WhatsApp chat
דילוג לתוכן