ניצבת נחמני שאול

כתוב רבי נחמן מתקן הנשמות…כך אני מרגישה אחרי מסע רוחני עם הרבנית אהובה שתחי’. זה התחיל בחנוכה שנה שעברה אני וחברתי בתאל ביקשנו מרבי נחמן להגיע אליו בחנוכה שנה הבאה יחד! המסע הזה היה ניראה רחוק מאיתנו  וכי לא נזכה בזמן הקרוב ותמיד אנחנו מאלה שנשלח את הבעלים,אך מסתבר שהבעלים של שתינו חודש לפני חנוכה (שאינם מכירים אחד השני)

משכנעים אותנו לטוס לרבנו, חברתי לעבודה הכירה לנו את הרבנית אהובה ומיד סגרנו כרטיסים.ציפנו בהתרגשות ליום המבורך..מלא שאלות העלנו לעינב המקסימה,הלו, עינב?! אהממ סליחה על ההפרעה אהממ תגידי..חלב רגיל או עמיד?יש חימום?מיטה נוחה?? ועינב תמיד  עונה ב.. “חיים שלי זה בסדר מתי שתרצי ת’קשרי, מרגישים את ה.. “חכו חכו תגיעו…רק תירצו להיות בציון לא אוכל ולא נעליים” ,ב”ה כמו שהגענו היה הכל מושלם נקי,מסודר,טעים,אווירה מדהימה! וכי זה מה שחשוב?? לא ולא!!! לא באנו בשביל הגשמיות באנו בשביל הרוחנויות ומצאנו את עצמינו במקום שהרגליים מוליכות אותנו לבד ולא רוצות לשוב משם. אני יושבת מתפללת אצל רבנו ואז אומרת “טוב אני יעלה לחדר”..וזה לא קורה! אני מוצאת את עצמי יושבת ומתבוננת בציון והשם קורא מחשבות כליות ולב…וצדיק מרגיש את זה ומדברת במחשבות שלי עם רבנו,מה אומר ומה אגיד??הרבנית אהובה אני מרגישה שקיבלתי אור וקדושה והכל בזכותך!ההרגשה הנעימה שאת נותנת הצחוק הזה שלך שמשמח את כולן חוש ההומור שלך,
הסבלנות לשמוע כל אחת לצרתה. והנה את רואה בנות מקסימות שניראה ולא חסר להן כלום ואז את מגלה כל אחת זקוקה לישועה משלה.
ישתבח שמו זכיתי אתמול יום רביעי בביתי הפרשת חלה עם הרבנית והקבוצה מדהימה של חנוכה,ממש אהבת חינם הייתה ועדיין ישנה (whatsup)
עינבי תודה רבה על הארגון של ערב מהנה וקדוש מי ייתן כמו שאת משמחת השם ישמח אותך ואנחנו נבוא ונתופף לך 🙂
הרבנית אהובה יהי רצון שבורא עולם יזכה אותך תמיד לקבוצות עם אהבת חינם ולשמח נשים ולפצוח תמיד בשירה וריקודים,תבורכי מפי עליון ישועת השם כהרף עין.
תודה שזיכת אותנו להכיר מקרוב את רבנו תודה רבה על הפרשת חלה וסעודת אמנים אצלי בבית.

בנות כל שאלה מיותרת אצל רבנו כל בעיה נפתרת, צאי למסע רוחני עם אהובה לצדיק אל תשכחי לארוז מצב רוח בתיק!!!;